Daredevil – 3. sezon z ogromnym spadkiem oglądalności

Netflix nie zwykł podawać oficjalnych statystyk wyliczających oglądalność, jednak da się to mniej więcej wyliczyć. Portal Screen Rant rozmawiał z Jumpshot, analitykami z San Francisco, którzy od 2016 roku monitorują seriale oryginalne streamingowego giganta, wzięli pod lupę 3. sezon Daredevila.

Niedawno pisaliśmy o ogromnych spadkach oglądalności Iron Fista i Luke’a Cage’a. Okazuje się, że pomimo bardzo wysokich ocen trzecia seria traktująca o Diable z Hell’s Kitchen również nie zrobiła wielkiej furory. Jego oglądalność w pierwszym tygodniu spadła bowiem o 57% w stosunku do rekordowego pod tym względem 2. sezonu. Nadal jednak fani mogą się pocieszać tym, że nie jest to aż taka katastrofa, jak to było w przypadku dwóch wspomnianych wcześniej serii, które zostały zresztą skasowane. Czy to wystarczy do stworzenia kolejnej odsłony? Zobaczymy.

kadr z serialu Daredevil

kadr z serialu Daredevil

Zobacz również: Iron Fist – Finn Jones o skasowaniu serialu

Niewidziany od dawna Daredevil (Charlie Cox) wraca, choć daleko mu do szczytu formy. Nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Kiedy jednak z więzienia wychodzi jego arcywróg Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), Matt musi zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

Trzeci sezon serialu pojawił się w całości 19 października 2018 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pająk pisze:

No tak, ale kiedyś Netflix wspominał, że kluczowe jest to, ile osób obejrzy daną rzecz w ciągu pierwszego miesiąca, więc jakaś szansa jest.

Piotr pisze:

Trzeci sezon Daredevila to najlepsze co widziałem od dawna na Netfliksie

Barti pisze:

Bo jest słaby i tyle…

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?