Daredevil, Luke Cage i Iron Fist trafili na internetową aukcję. Fani kupują rekwizyty z seriali Marvela

Z łezką w oku wspominamy dobre seriale wyprodukowane przez Marvela – Daredevil, Luke i Iron Fist. Już niedługo, fani będą mieli okazję zdobyć cząstkę swoich ulubionych bohaterów. Wystarczy wejść na aukcję i kupić ulubione rekwizyty z planu.

Daredevil, Luke Cage i Iron Fist to komiksowe seriale Marvela, które były emitowane na platformie Netflix. Niestety zostały skasowane mimo dobrych wyników. Fani w dużej części byli zaskoczeni i zniesmaczeni. To już jest pewne, że więcej sezonów nie będzie. Marvel na otarcie łez przygotowuje aukcję, na której najwięksi fani będą mogli zakupić rzeczy i pamiątki wykorzystane na planie. W ten sposób widzowie zachowają cząstkę swoich superbohaterów na własność.
Kadr z serialu Luke Cage

Kadr z serialu Luke Cage

Zobacz również: 1000 dolarów za obejrzenie wszystkich filmów Marvela naraz!

Aukcja odbędzie się dzięki współpracy z Prop Store, a fani będą mogli licytować między innymi kostiumy czy elementy scenografii z wspomnianych produkcji. Na aukcję trafi ponad 750 przedmiotów, które będą licytowane przez koneserów serii. Event odbędzie się w sierpniu w Los Angeles i potrwa przez dwa dni. Szczegóły odnośnie dokładnego dnia i godziny są jeszcze nieznane. Jak mówi Mike Pasciullo z działu marketingowego Marvela:
Cieszymy się na myśl o współpracy z Prop Store oraz z tego, że możemy dać fanom tę unikalną możliwość nabycia autentycznych pamiątek z planu, dzięki którym stworzyliśmy te lubiane postaci Marvela.
Czekajcie na więcej oficjalnych informacji. Możecie również sami śledzić szczegóły i postępy internetowej aukcji klikając tutaj.
Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?