Daredevil pojawi się na ekranach wcześniej niż myśleliśmy?! Możliwy wyciek!

Dopiero co pojawił się pierwszy teaser 3. sezonu przygód Matta Murdocha i choć nie podano oficjalnej daty premiery, większość osób spodziewało się obejrzeć serię raczej później niż prędzej w tym roku. Tymczasem Daredevil może się pojawić stosunkowo wcześnie.

Przynajmniej jeżeli wziąć pod uwagę to, co na krótki czas zostało zamieszczone na Twitterze Netfliksa w tajlandzkim wydaniu:

Daredevil

Fot. Reddit

W wolnym tłumaczeniu wpis oznacza October 19th, see you then. Kto wie zatem, czy seans nie czeka nas aby już w drugiej połowie października. Twit został oczywiście usunięty, więc ciężko jeszcze powiedzieć, czy była to pomyłka z zamieszczoną fałszywą datą, czy ktoś przypadkiem puścił farbę w związku z planowaną niespodzianką dla widzów.

Daredevil to amerykański serial fantastycznonaukowy i adaptacja komiksów Marvela. Produkcja opowiada o niewidomym prawniku Matt’cie Murdocku, który nocami wymierza sprawiedliwość na nowojorskich ulicach jako samozwańczy stróż prawa Daredevil. Produkcja, którą dystrybuuje platforma Netflix, jest także częścią franczyzy Marvel Cinematic Universe.

Zobacz również: Rozgoryczony Daredevil w pierwszej zapowiedzi 3. sezonu!

W głównych rolach występują: Charlie Cox, Vincent D’Onofrio, Elden Henson, Deborah Ann Woll, Rosario Dawson, Bob Gunton, Ajjelet Zurer, Toby Leonard Moore, Vondie Curtis-Hall, Jon Bernthal, Élodie Yung i Stephen Rider. Showrunnerem trzeciego sezonu jest Erik Oleson (Arrow, The Man in the High Castle, Stan kryzysowy).

Trzeci sezon serialu pojawi się w 2018 roku. Wszystkie odcinki dostępne będą w dniu premiery.

Źródło: comicbookmovie.com /ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?