Daredevil – pojawi się scena nawiązująca do starcia w korytarzu z 1. sezonu!

Scena walki w korytarzu pomiędzy Daredevilem a grupą bandytów to bez wątpienia jedno z flagowych ujęć nie tylko w samym tym serialu, ale w ogóle jeżeli chodzi o uniwersum Netflix superhero. Nie dziwi zatem to, że kolejny sezon obfitował w podobnie zmontowaną scenę. I zapowiada się na to, że sezon 3. również pokaże podobną sytuację.

Tak przynajmniej twierdzi ekranowy Matt Murdoch, czyli Charlie Cox, który podczas jednego z wywiadów został zapytany o to, czego możemy się spodziewać po najnowszej serii:

Rzeczą, która mnie ekscytuje, jest scena z 3. sezonu, która stanowi hołd dla sceny walki w korytarzu z 1. sezonu. Bardzo się cieszę, że fani będą mogli to zobaczyć.

Daredevil to amerykański serial fantastycznonaukowy i adaptacja komiksów Marvela. Produkcja opowiada o niewidomym prawniku Matt’cie Murdocku, który nocami wymierza sprawiedliwość na nowojorskich ulicach jako samozwańczy stróż prawa Daredevil. Produkcja, którą dystrybuuje platforma Netflix, jest także częścią franczyzy Marvel Cinematic Universe.

Zobacz również: Iron Fist – recenzja 2. sezonu

W głównych rolach występują: Charlie Cox, Vincent D’Onofrio, Elden Henson, Deborah Ann Woll, Rosario Dawson, Bob Gunton, Ajjelet Zurer, Toby Leonard Moore, Vondie Curtis-Hall, Jon Bernthal, Élodie Yung i Stephen Rider. Showrunnerem trzeciego sezonu jest Erik Oleson (Arrow, The Man in the High Castle, Stan kryzysowy).

Trzeci sezon serialu pojawi się w 2018 roku. Wszystkie odcinki dostępne będą w dniu premiery.

Źródło: screenrant.com /ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Daredevil

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?