Advertisement

Daredevil – są pierwsze recenzje! Czy 3. sezon sprostał oczekiwaniom?!

Wreszcie możemy spojrzeć na pierwsze recenzje trzeciej serii Daredevila. I jak na razie wydają one jak najbardziej pozytywny werdykt, choć nie obyło się bez krytyki kilku elementów produkcji.

Choć podkreślano gdzieniegdzie, że początek jest dość wolny, raczej zgadzano się co do tego, że poziom sprzed Defenders został przywrócony. Tak jak można było się spodziewać,  najwięcej pochwał idzie w kierunku kreacji Matta Murdocha, Wilsona Fiska oraz debiutującego w serialu Bullseye’a. Z kolei jeżeli gdziekolwiek pojawiała się jakaś mocniejsza krytyka, spadała ona raczej – już chyba tradycyjnie – na Karen Page.

Fot. Netflix

Zobacz również: Brie Larson jako Kapitan Marvel w 7 filmach? Aktorka zaprzecza medialnym pogłoskom

Niewidziany od dawna Daredevil (Charlie Cox) wraca, choć daleko mu do szczytu formy. Nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Kiedy jednak z więzienia wychodzi jego arcywróg Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), Matt musi zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

Trzeci sezon serialu pojawi się 19 października 2018 roku. Wszystkie odcinki dostępne będą w dniu premiery.

Źródło: Netflix / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anonim pisze:

A dlaczego w głównych rolach są wymienione postacie które wystąpiły (tylko) w 1 lub 2 sezonie? A nie które z nich już nawet nie żyją.

Szymon Goraj pisze:

Bo jakimś cudem wkradła się nam część opisu z sezonu poprzedniego. Wielkie dzięki za spostrzegawczość 😉

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?