Data premiery 5. sezonu BoJacka Horsemana ujawniona!

Stęskniliście się za końskim celebrytą z Hollywoo? To mamy dla Was świetną wiadomość, gdyż znamy już datę premiery 5. sezonu jego przygód!

Na Twitterze pojawiła się właśnie odpowiedź na dziesięciomilionowe już zapytanie dotyczące premiery nowych odcinków BoJacka Horsemana. Okazuje się zatem, że 5. sezon serialu zadebiutuje na platformie Netflix 14 września! Cóż, księżniczke Leię nie spławia się od tak.

fot. Twitter

Serial opisuje historię człowieka-konia BoJacka Horsemana, gwiazdy popularnego w latach 90. sitcomu Rozbrykani, którego życie po zakończeniu prac nad sitcomem zamieniło się w ciąg przypadkowych rauszów. Po kilku latach staczania się, postanawia rozpocząć karierę od nowa, wciąż zmagając się z uzależnieniami i wynikającymi z nich tragikomicznymi sytuacjami. W powrocie na szczyt pomagać mu będą jego współlokator Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?