Detektyw – Nic Pizzolatto opowiada o pomyśle na 4. sezon

Po drugiej serii Detektywa – która rzuciła cień na wychwalaną przez wszystkich pierwszą serię – nadszedł 3. sezon, który został przyjęty już o wiele lepiej. Tymczasem twórca serialu ma pomysły na kolejną odsłonę.

W trakcie rozmowy z Indiewire twórca przyznał, że jakiś czas temu wpadł już na pomysł odnośnie 4. sezonu, który następnie wyewoluował w coś, co ma się fanom bardzo spodobać. I cóż, na szczegóły pozostaje nam najwyraźniej poczekać.

kadr z serialu Detektyw

kadr z serialu Detektyw

Zobacz również: Detektyw – recenzja 3. sezonu, czyli sztuka zwodzenia widza

Opis 3. sezonu: Nowy rozdział serialu Detektyw przedstawi nam historię makabrycznej zbrodni jaka miała miejsce na południu Missouri, w mieście zwanym Ozarks. Jej tajemnica i próba jej rozwiązania będzie się ciągnąć za detektywem Waynem Haysem (Mahershala Ali) przez lata, dlatego w serialu będziemy śledzić różne linie czasowe.

Obsada: Mahershala Ali, Amelia Reardon, Stephen Dorff, Scoot McNairy, Mamie Gummer.

Twórca serii Nic Pizzolatto jest głównym autorem trzeciego sezonu serialu. Piórem wspomógł go twórca Deadwood, David Milch, który został reżyserem czwartego odcinka.  Producentami wykonawczymi oraz reżyserami serialu zostaną wspomniany już Nic Pizzolatto wraz z Jeremym Saulnierem. W gronie dodatkowych producentów wykonawczych znajdują się także Scott Stephens, Woody Harrelson, Matthew McConaughey i reżyser pierwszego sezonu Cary Fukunaga.

Źródło: Indiewire / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?