Diagnoza doczeka się jeszcze dwóch odcinków specjalnych. TVN ujawnia datę i miejsce ich emisji

To jeszcze nie koniec losów Anny i Artmana. Platforma player.pl udostępni dwa odcinki specjalne serialu Diagnoza, tuż po emisji finału serii w TVN. Dodatkowe epizody rozwijają wątki z ostatniego odcinka czwartego sezonu i przedstawiają dalsze losy głównych bohaterów. To prawdziwa gratka dla miłośników serialu, którego gwiazdą jest Maja Ostaszewska.

Widzowie pokochali „Diagnozę” – to serial, który od pierwszego sezonu budził ogromne emocje. Anna Leśniewska i Jan Artman to główni, a zarazem ulubieni bohaterzy. Nie wyobrażaliśmy sobie wobec tego innego rozwiązania, niż opowiedzenie fanom tej historii do końca. Sukces serialu to zasługa nie tylko rewelacyjnej obsady i utalentowanych twórców czy scenariusza, ale także widzów, śledzących losy postaci do końca. Odcinek specjalny to nasze podziękowanie za ich wierność. Cieszę się, że reżyserem ostatnich epizodów, w tym właśnie specjalnych, jest Xawery Żuławski, który  odpowiadał także za początkowe odcinki pierwszego sezonu – mówi Dorota Kośmicka, producentka Diagnozy.

Serial „Diagnoza” ma rzeszę wiernych fanów – osoby, które przez te cztery sezony naprawdę zżyły się z historią opowiadaną na ekranie. Specjalnie dla nich player.pl przygotował dwa wyjątkowe odcinki, dostępne w formule bez opłat, co pozwoli widzom jeszcze bardziej zagłębić się w losy swoich ulubionych bohaterów. Już po raz kolejny – zarówno w przypadku Diagnozy, jak i innych produkcji – tworzymy treści tylko na player.pl. Dzięki rozwiązaniom internetowym, po zakończeniu emisji telewizyjnej, widzowie dalej mogą cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami – powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Zobacz również: 1800 gramów nowym filmem obyczajowym TVN. Prezentujemy galerię zdjęć!

diagnoza serial tvn

fot. TVN

We wtorek, 21 maja o 21:30 na antenie TVN wyemitowany zostanie ostatni odcinek czwartego sezonu Diagnozy, który kończy się hucznym weselem Wandy (Sonia Bohosiewicz) i Gerarda (Dawid Zawadzki). Tuż po ostatnim wspólnym tańcu Anny i Jana Artmana (Adam Woronowicz), mężczyzna zostaje aresztowany. Akcja odcinków specjalnych rozpoczyna się więc od pobytu Artmana w  areszcie tymczasowym. Za nieumyślne spowodowanie śmierci, nieudzielenie pomocy i ucieczkę z miejsca wypadku grozi mu do 12 lat więzienia. To jednak nie koniec jego problemów. W wieloosobowej celi musi walczyć o przetrwanie – recydywiści prowokują bijatykę, która kończy się tragicznie… Artman ma okazję wykorzystać medyczne umiejętności i zdobyć szacunek wśród współosadzonych. Wciąż jednak dopadają go problemy spoza więzienia. Sam już nie może sobie z nimi poradzić. Potrzebuje pomocy Anny.

Oba odcinki specjalne będą dostępne bezpłatnie od 21 maja, po godzinie 22:30 wyłącznie w player.pl. 

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: tvn

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?