Advertisement
banner

Diagnoza – wystartowały zdjęcia do 3. sezonu. Nowe osoby w serialu!

Trwają prace na planie zdjęciowym trzeciego sezonu serialu Diagnoza.  W obsadzie hitowej produkcji stacji TVN pojawiły się nowe nazwiska,  a twórcy opisują dalsze losy doktor Anny Leśniewskiej i lekarzy z rybnickiego szpitala.

W trzecim sezonie twórcy zamierzają dalej zaskakiwać widzów ujawniając kolejne tajemnice z życiorysu Anny i Jana. Ponadto akcja serialu Diagnoza przeniesie się również do Gdańska. Najgłośniejszym nabytkiem obsadowym będzie zaś Mateusz Kościukiewicz (TwarzAmok).

W tym sezonie odsłonimy tajemnice Anny i Jana, związane z początkiem ich znajomości oraz wspólnym życiem w rodzinnym mieście Artmana. Obok Rybnika pokażemy, bowiem piękny Gdańsk. W niezwykle ważną postać, która w tej serii wzmacnia wątek medyczny serialu oraz ma niejasne powiązania z przeszłością głównych bohaterów, wciela się wybitna aktorka – Danuta Stenka. Na planie pojawi się również fantastyczny Mateusz Kościukiewicz, ale jeszcze nie mogę zdradzić, kogo zagra. – mówi Dorota Kośmicka, producentka.

W nowej serii zagłębiamy się w przeszłość Jana i Anny. Kim naprawdę jest Artman? Co go wiąże z Bogną Mróz (w tej roli Danuta Stenka)? Jeśli myślicie, że wiecie już wszystko o Janie to będziecie zaskoczeni! Nic nie jest takim, jakim się wydaje… Mam nadzieję, że i ta odsłona Diagnozy wzbudzi u widzów wielkie emocje. – dodaje Kasia Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka.

Zobacz również: TOP 20 – Najlepsze seriale TVN

W kolejnej serii ponownie zobaczymy plejadę gwiazd – Maję Ostaszewską, Danutę Stenkę, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Magdę Popławską, Michała Czerneckiego, Aleksandrę Konieczną, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę, Tomasza Drabka, Antoniego Królikowskiego, Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską. Pojawią się też nowe twarze, oprócz wspomnianego Mateusza Kościukiewicza, Kamila Kamińska i Paweł Dobek.

diagnoza 3 sezon odc 1

fot. TVN

Producentem realizującym, z ramienia DGA Studio, jest Dorota Kośmicka. Za scenariusz odpowiada zespół scenarzystów – Dana Łukasińska, Wojciech Lepianka i Tomasz Titkow, pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz, głównej scenarzystki i pomysłodawczyni serialu. Reżyserem jest Maciej Bochniak, a kierownikiem produkcji Dagmara Bończyk. Zdjęcia realizuje Jeremi Prokopowicz, za montaż odpowiada Piotr Kmiecik. Autorami scenografii są Barbara Ostapowicz oraz Magda Widelska-Władyka, kostiumów – Dorota Williams, muzyki – Łukasz Targosz, a charakteryzacji Monika Kaleta.

Zobacz również: Pułapka – TVN ujawnia nowe szczegóły serialu kryminalnego z Agatą Kuleszą w roli głównej

Poprzednie sezony Diagnozy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów, ale też uznaniem ekspertów, o czym świadczy około 2-milionowa publiczność, statuetka Telekamery w kategorii serial, Srebrny Glob na World Media Festival 2018 czy nominacja do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

Zdjęcia rozpoczęły się 22 maja i potrwają do września 2018 roku. Premiera 3. sezonu ma odbyć się w jesiennej ramówce 2018 roku.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: TVN

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?