AdvertisementDom z papieru – Berlin w zabawnym wideo promującym 3. sezon

Od dnia jutrzejszego będziecie mogli obejrzeć nową odsłonę serialu Dom z papieru.

Tymczasem w ramach zaostrzenia apetytu prezentujemy materiał, w którym Berlin, jeden z głównych bohaterów komentuje teorie spiskowe fanów:

W nowym sezonie Domu z papieru znów pojawią się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez) oraz twórca serialu Álex Pina i reżyser Jesús Colmenar.

Zobacz również: Dom z papieru- Przed wami zwiastun trzeciego sezonu!

Hiszpańska produkcja to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netfliksie. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Netflix ogłosił niedawno nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu – Álexem Piną.

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z serialu Dom z papieru

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?