Dom z papieru – postacie śpiewały „Barkę” w 4. sezonie serialu

Uwaga: treść newsa zawiera poważne spoilery z 4. sezonu Domu z papieru.

„Barka” to ukochana piosenka śp. Jana Pawła II. Ale oryginalnie to hiszpańska piosenka „Pescador de hombres”, napisana przez jednego z księży z lat 70.

Nowy sezon Domu z papieru przywołuje źródłowy tekst piosenki, która została „spolszczona” przez księdza Stanisława Szmidta. Dzieje się to w trakcie brutalnej konfrontacji naszej ulubionej ekipy z szefem ochrony banku, który pochwycił Nairobi.

Zobacz również: TOP 10 filmów i seriali na Netflix 6 kwietnia! Dom z Papieru górą!

W rolach głównych występują m.in.: Úrsula Corberó (Tokio)Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), a także Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo).

Hiszpańska produkcja to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netfliksie. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Netflix ogłosił nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu – Álexem Piną.

Premiera 4. sezonu serii Dom z papieru odbędzie się w piątek 3 kwietnia 2020 tylko na Netflix!

Źródło: Youtube | Ilustracja główna: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sylwia pisze:

Tego się nie spodziewałam 😀

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?