Doom Patrol – 3. sezon potwierdzony!

Po rozlicznych cięciach budżetowych dotykających środowisko twórców związanych m.in. z DC Universe oraz wymuszonym cliffhangerze drugiej odsłony pojawiły się pewne powody do obaw, co do kontynuowania historii.

Doom Patrol nie ma jednak zamiaru kapitulować. Jak zostało oficjalne potwierdzone, urwane wątki będą kontynuowane w trzeciej odsłonie jakoś w 2021 roku. Czekamy zatem na kolejne zawirowania w tym jednym z najbardziej szalonych obecnie seriali.

Zobacz również: Doom Patrol – recenzja 2. sezonu. Ponownie w sidłach szaleństwa

Doom Patrol ukazuje nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną.

Premiera 2. sezonu odbyła się 25 czerwca.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?