Doom Patrol, Titans i inni na specjalnych plakatach z okazji Comic Conu w San Diego!

Już wkrótce San Diego Comic Con, DC Universe przygotowało zatem drobną prezentację swoich czołowych seriali.

Poniżej możecie zobaczyć plakaty czterech seriali promujących rozwijającą się platformę: Doom Patrol, Titans, Swamp Thing oraz Young Justice: Outsiders.

Doom Patrol

Fot. DC Universe

Zobacz również: Doom Patrol – recenzja 1. sezonu najbardziej komiksowej adaptacji komiksu

Doom Patrol ukaże nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną. Niebawem trafią do miejsca niezbyt dla nich przyjemnego i uzyskają dość nietypowe zlecenie od Cyborga. Trudno im będzie z niego zrezygnować, ale po tej misji ich życie nie będzie nigdy już takie samo.

Titans

Fot. DC Universe

Opis Titans: Produkcja przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Swamp Thing

Fot. DC Universe

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Swamp Thing

Swamp Thing zadebiutował w komiksach już w 1971 roku i niemal z miejsca stała jednym z ważniejszych bohaterów DCU. Wystarczy tutaj przywołać przełomowe serie napisane przez Alana Moore’a, Briana K. Vaughana, Marka Millara czy Scotta Snydera. Bohater doczekał się własnego filmu w reżyserii Wesa Craven z 1982 roku. Efektem powstania obrazu był wydany siedem lat później sequel oraz telewizyjna seria wyświetlana w latach 90. XX wieku. Wówczas to Dick Durock wcielił się w tytułowego potwora we wszystkich wspomnianych powyżej produkcjach. Warto dodać, iż powstała też animowana seria.

Young Justice

Fot. DC Universe

Young Justice: Outsiders opowiada o nastoletnich superbohaterach uniwersum DC, sidekickach członków Ligi Sprawiedliwości i nie tylko, tym razem uwikłanych w aferę związaną z handlem metaludźmi i bronią genetyczną, rozprzestrzeniającą się po całym globie i w kosmosie. Poprzednie serie były zachwalane nie tylko przez krytyków, m.in. za bogatą i trzymającą napięciu fabułę i atrakcyjność wizualną, ale też przez ludzi – oglądalność Ligi Młodych sięgała na Cartoon Network aż do 25 milionów osób. Nowe odcinki już w lipcu

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Universe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?