Doom Patrol – znamy datę premiery 2. sezonu!

Już tego lata będzie można zobaczyć kolejną odsłonę prawdopodobnie najlepszego aktorskiego serialu superhero od DC Universe.

A przynajmniej na HBO Max i wspomnianej wyżej platformie, choć spodziewamy się też prędzej czy później zobaczyć całość na HBO GO. Dokładna data to 25 czerwca.

Doom Patrol

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Doom Patrol – poznaliśmy aktorkę, która zagra w 2. sezonie córkę Nilesa Cauldera!

Doom Patrol ukazuje nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną. Niebawem trafią do miejsca niezbyt dla nich przyjemnego i uzyskają dość nietypowe zlecenie od Cyborga. Trudno im będzie z niego zrezygnować, ale po tej misji ich życie nie będzie nigdy już takie samo.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?