Dynasty – Ana Brenda Contreras w obsadzie 2. sezonu

Reboot kultowego serialu doczeka się także 2. sezonu. Do obsady Dynasty dołączyła Ana Brenda Contreras, znana z ról w telenowelach Zakazane uczucie i Dzikie serce.

CW ogłosiło tą nowinę w trakcie letniego tournee Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych. Aktorka wcieli się w rolę „prawdziwej” Cristal. Ta postać pojawiła się już w pierwszym sezonie Dynasty, ale nowe informacje oznaczają, że postać grana przez Nathalie Kelly udawała tylko tę bohaterkę. Jak donosi prezes CV Mark Traowitz plan wprowadzenia „nowej Cristal” pojawił się w połowie pierwszej odsłony serii.

Obejrzyjcie także krótki wywiad z jedną z aktorek, która opowiada o nadchodzących epizodach.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Dynasty

1. sezon serialu opowiedział o konflikcie pomiędzy dwoma najbogatszymi rodzinami w Ameryce: Carringtonów oraz Colboysów, którzy walczą o kontrolę nad swoją fortuną. Bohaterką serialu jest Fallon Carrington (Elizabeth Gillies), córka miliardera, Blake’a Carringtona, która pragnie przejąć rodzinny interes. Gdy ojciec wzywa ją i jej brata, Stevena (James Mackay) do Atlanty, rodzeństwo dowiaduje się, że Blake zamierza poślubić Cristal (Nathalie Kelley) – młodą, latynoską sekretarkę. Ta sytuacja bardzo nie podoba się Fallon i nie spocznie póki nie odkryje prawdziwych zamiarów Cristal.

Premiera 2. odsłony przygód bohaterów już 12 października o godzinie 18.00 w The CW.

Źródło: hollywoodreporter.com/ Ilustracja wprowadzenia: TV Suide

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?