Dżentelmeni – Guy Ritchie tworzy serial na bazie filmu!

Po bardzo niecharakterystycznym dla niego Aladynie, Guy Ritchie powrócił do korzeni z tegorocznymi Dżentelmenami, odnosząc całkiem spory sukces.

I wygląda na to, że twórca zamierza iść za ciosem. Jak podaje Deadline. ma powstać serialowa wersja produkcja dla Miramax TV. Poza napisaniem scenariusza, Ritchie zostałby także jednym z producentów wykonawczych. Na razie jednak nie znamy żadnego zarysu fabuły ani czy którykolwiek z członków filmowej obsady pojawi się na ekranie chociażby jako postać epizodyczna.

Zobacz również: Nie czas umierać – Billie Eilish w teledysku do filmu!

Filmowi Dżentelmeni to historia Mickey’a Pearsona (Matthew McConaughey), który zbudował w Londynie wysoce dochodowe imperium marihuany. Kiedy bohater próbuje spieniężyć swoje dochodowe imperium, sprzedając go dynastii miliarderów z Oklahomy wywołuję to szereg następstw. W rolach głównych wystąpili m.in.: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell i Hugh Grant.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?