Dzień – belgijski hit serialowy tylko w Playerze!

Dzień to belgijski serial kryminalny, który zaraz po premierze, trafił na tamtejszą listę produkcji must-see! Na widzów czeka emocjonalna jazda bez trzymanki. Historia opowiadana z wielu perspektyw, sprawia, że z każdym odcinkiem na jaw wychodzą nowe wątki, a sympatie widza zmieniają się jak w kalejdoskopie. Pierwszy dwa odcinki będzie można obejrzeć już 10 lipca tylko w Playerze!

Niewielkie flamandzkie miasteczko. Pewnego dnia jego spokój zaburza drastyczne wydarzenie – banda uzbrojonych złodziei napada na bank. Barykadują się w środku budynku, biorąc za zakładników grupę bezbronnych pracowników i klientów placówki. Na miejscu zjawia się policja, wyszkoleni negocjatorzy, a także media i zmartwieni mieszkańcy. Rozpoczyna się nerwowy wyścig z czasem! Przestępcy mają jednak niejednego asa w rękawie. Niebezpieczna gra w kotka i myszkę trwa 24 godziny.
Dotąd spokojna belgijska prowincja, zamiera na jeden dzień, z zapartym tchem śledząc rozwój wypadków…

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Co oglądamy na Netflix? Aquaman przebija Warrior Nun!

Kamera ukazuje wydarzenia tego feralnego dnia z różnych perspektyw: próbującej negocjować z bandytami i ocalić życie zakładników policji, grupy dziennikarzy relacjonujących każdą minutę miasteczkowego dramatu, planujących kolejne kroki bandytów, a także walczących o życie zakładników i ich zrozpaczonych rodzin. Z każdym odcinkiem akcja zaczyna się zacieśniać, a nowe fakty wychodzą na światło dzienne… Kto wyjdzie zwycięsko z tej drastycznej próby sił?
Na ekranie plejada belgijskich gwiazd. W rolach głównych wystąpią najbardziej rozpoznawalne nazwiska lokalnego kina: Jeroena Percevala, Lynn Van Royen i Geerta Van Rampelberga.
12-odcinkowa produkcja będzie mieć swoją premierę już w piątek 10 lipca (2 odcinki) w Playerze. Kolejne odcinki serialu udostępniane będą co tydzień. Platforma jest jedynym legalnym serwisem VOD w Polsce oferującym dostęp do tytułu. 
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?