Echo serca – od stycznia nowy serial medyczny w TVP

Trwają zdjęcia do nowego serialu medycznego Telewizji Polskiej. Echo serca widzowie zobaczą już w styczniu 2019 roku. W roli głównej pojawi się Kamilla Baar-Kochańska.

Echo serca to kolejna nowość w TVP. Główna bohaterka, psycholog Magdalena Borska (w tej roli Kamilla Baar-Kochańska) wraca do Polski po kilku latach nieobecności w kraju i podejmuje pracę w szpitalu. Już pierwszego dnia pani doktor musi zmierzyć się nie tylko z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy (Przemysław Sadowski). Pracownicy szpitala ukrywają przed Magdą traumę, jaką przeżywają po nieudanej akcji ratunkowej, która miała miejsce sześć miesięcy wcześniej. Paliło się wtedy centrum handlowe i kino. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować, a jeden z najlepszych chirurgów szpitala – Jan Sowiński (w tej roli Antoni Pawlicki) został oskarżony o błąd w sztuce. W nowym serialu TVP nie zabraknie również emocjonujących i trzymających w napięciu przypadków medycznych.

Zobacz również: Rafał Zawierucha w kolejnym filmie w USA. Zobacz zdjęcia z planu

kamilla baar służby specjalne

fot. kadr ze zwiastuna filmu Służby specjalne

W roli głównej zobaczymy Kamillę Baar-Kochańską, a towarzyszyć jej będą m.in. Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska, Martin Budny, Grzegorz Stosz, Lucyna Malec, Zbigniew Zamachowski czy Dorota Segda.

Premiera Echo serca już w styczniu przyszłego roku. Nie ujawniono jeszcze godziny emisji oraz konkretnego kanału TVP, na którym serial się pojawi.

Źródło: informacja prasowa TVP / ilustracja wprowadzenia: fot. Anna Gostkowska

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?