Falcon & Winter Soldier – Bucky, Sharon Carter i Zemo na nowych zdjęciach

W tej chwili trwają zaawansowane prace nad jednym z priorytetowych seriali Marvela, które pojawią się na platformie Disney Plus. Co jakiś czas pojawiają się zatem zdjęcia z planu.

Falcon & Winter Soldier należy do istotniejszych kontynuacji wątków superherosów po Endgame – a konkretnie postaci skupionych wcześniej wokół Stve’a Rogersa, który odnalazł w końcu swój spokój. Jako że zdjęcia do produkcji ruszyły z kopyta, podrzucono kolejny ich zestaw. Tym razem pojawiają się na nich Bucky (Sebastian Stan), Sharon Carter (Emily VanCamp) i Zemo (Daniel Brühl), któremu najwyraźniej udało się już na tamtym etapie zbiec ze swojego odosobnienia. Ciekawe, czy w trakcie sezonu ten złoczyńca w jakiś sposób nawiąże do swojego komiksowego rodowodu, zakładając chociaż tak dobrze znaną fanom maskę.

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+. Niedawno dowiedzieliśmy się również, że powstaną adaptacje nieco mniej znanych komiksowych adaptacji: Moon Knight i She-Hulk.

Moon Knight to drugi serial na Disney+, który został zapowiedziany na D23. Bohaterem jest Marc Spector – były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Chonsu. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przywdziewa kostium tytułowego Moon Knighta, który nie jest jedynym alter-ego Spectora. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Postać ta często przez swoją brutalność porównywana jest do Batmana.

Jennifer Walters, znana jako She-Hulk, jest odnoszącą sukcesy prawniczką oraz kuzynką Bannera. Nie ujawniono, czy w MCU też tak będzie. W komiksach bohaterka uległa poważnemu wypadkowi, a Bruce, aby uratować jej życie, postanowił przeprowadzić transfuzję własnej krwi. Na skutek tego Jennifer zamieniła się w żeńską wersję Hulka, jednak po przemianie zachowała swoją inteligencję oraz osobowość.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?