Falcon & Winter Soldier – co z historią Bucky’ego w MCU? Członek ekipy odpowiada

Od czasu drugiej części Kapitana Ameryki Bucky Barnes przeszedł naprawdę długą drogę. Teraz zaś jest jednym z dwóch głównych bohaterów Falcon & Winter Soldier.

Jak wiemy, nie przyjdzie mu raczej zostać następcą Steve’a Rogersa – to miejsce zostało już zaklepane przez Sama Wilsona. Jednak kaskader Zimowego Żołnierza zapewnia, że historia Bucky’ego daleka jest od zakończenia i czeka go jeszcze wiele przygód.

wspólny serial

kadr z filmu Kapitan Ameyryka: Zimowy żołnierz

Zobacz również: Doktor Strange 2 – pojawią się ważni bohaterowie z WandaVision?

Falcon & Winter Soldier pokaże widzom losy obu bohaterów po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Najprawdopodobniej przeciwwagą dla nich stanie się „państwowy” heros, czyli U.S. Agent. Na ekranie zobaczymy także powracającego Barona Zemo, w którego wciela się ponownie Daniel Bruhl. Znowu pojawi się również postać Sharon Carter granej przez Emily VanCamp. Serial będzie obejmował sześć odcinków.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?