Advertisement

Falcon & Winter Soldier – dokończenie zdjęć później niż się spodziewano?

Sprawy związane z powrotem do prac nad Falcon & Winter Soldier wciąż są skomplikowane.

Jak donosi portal murphysmultiverse.com – którego źródła w przeszłości wielokrotnie były wiarygodne – władze Marvela planują przywrócić na plane ekipę serialu dopiero jesienią, by przez 9 następnych dni dokręcili to, co im zostało, gdy z powodu pandemii musieli wszystko przerwać. Biorąc pod uwagę premierę 2. sezonu The Mandalorian kwestia premiery może być w takim razie przesunięta nawet na końcówkę roku. Póki co na oficjalne wieści w tej kwestii.

wspólny serial

kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier to według aktorów bardziej film niż serial

Falcon & Winter Soldier pokaże widzom losy obu bohaterów po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Najprawdopodobniej przeciwwagą dla nich stanie się „państwowy” heros, czyli U.S. Agent. Na ekranie zobaczymy także powracającego Barona Zemo, w którego wciela się ponownie Daniel Bruhl. Znowu pojawi się również postać Sharon Carter granej przez Emily VanCamp. Serial będzie obejmował sześć odcinków.

Źródło: murphysmultiverse.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney+

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?