Advertisement

Falcon & Winter Soldier – ekipa może powrócić do kręcenia zdjęć w Pradze!

Pierwsze od dawna dobre wieści w kontekście jednego z najważniejszych seriali poszerzających Marvel Cinematic Universe.

Czesi wprowadzili złagodzenie kwarantanny, dzięki temu ekipa Falcon & Winter Soldier może teraz powrócić na plan. Przypominamy, że kilka tygodni temu musieli wyjeżdżać, gdy epidemia zaczęła gwałtownie narastać. Przy pojawieniu się w kraju wszyscy muszą ponownie przejść test i zaczekać w izolacji, która będzie trwała maksimum 72 godziny (zwykli przyjezdni muszą przejść aż 14-dniowy proces). Wkrótce czekają nas zapewne informacje o wznowieniu prac.

Zobacz również: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – wyciekły szczegóły fabuły?!

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+. W 4. fazie MCU znajdują się również seriale takie jak Loki i Wanda Vision.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?