Falcon & Winter Soldier – ekipa wkrótce powróci do pracy na czeskim planie?

Pojawia się ostatnio całkiem sporo doniesień odnośnie seriali Marvela. Teraz dochodzą kolejne, już bezpośrednio związane z Falcon & Winter Soldier.

Jak podaje raport The Direct, producenci mają w szczególności sprawdzać kwestię wszelkim sanitarnych kwestii bezpieczeństwa planu filmowego w Czechach. Wstępnie mówi się o końcu lipca lub początku sierpnia. Na samo zakończenie zdjęć mają podobno wystarczyć dwa tygodnie pracy.

Falcon & Winter Soldier

kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Zobacz również: Doom Patrol – zdjęcia promujące 2. sezon

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+. W 4. fazie MCU znajdują się również seriale takie jak Loki i Wanda Vision.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?