Falcon & Winter Soldier, Loki i WandaVision w jednej zapowiedzi z Super Bowl!

I kolejny materiał od Marvela prosto z Super Bowl 2020. Po Czarnej Wdowie, czas na kompilację telewizyjnych produkcji z MCU.

Przede wszystkim Falcon & Winter Soldier oraz WandaVision wreszcie dostali pierwsze materiały wideo. Ten pierwszy zgodnie z oczekiwaniami wygląda na ciekawe przedłużenie wątków z dwóch ostatnich części Kapitana Ameryki, gdzie Sam Wilson i Bucky Barnes próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jeszcze ciekawiej z kolei wygląda z kolei  stylizowany w tym fragmencie na sitcom z lat 90. serial opowiadający o Scarlett Witch i Visionie. Wydaje się, że czeka nas prawdziwa psychodeliczna podróż. Pojawił się również krótki fragment wypowiedzi Lokiego, o którym wciąż wiemy najmniej.

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Loki – w którego obsadzie zameldował się niedawno Owen Wilson – ma pojawić się wiosną 2021 roku, WandaVision zaś – jesienią 2020 roku. Wszystkie produkcje zobaczymy oczywiście na platformie Disney+.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?