Falcon & Winter Soldier – Nick Fury pojawi się w serialu?

Falcon & Winter Soldier poszerzać będzie tę nieco  bardziej „przyziemną” sferę Marvel Cinematic Universe, związaną bezpośrednio ze sferą Kapitana Ameryki. Z pewnością ciekawie byłoby tam zatem zobaczyć tego, który połączył Avengers i przywrócił niegdyś Rogersa do służby.

Anthony Mackie, czyli sam Falcon, podczas jednego z wywiadu w trakcie promowania Altered Carbon przyznał, że chętnie by coś takiego zobaczył. Dodał jeszcze, że zdjęcia do serialu jeszcze się nie skończyły i z przyjemnością zobaczyłby taki dodatek do obsady.

Fury Scarlet Witch

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Filmy fantasy 2019 – Ranking filmów, które warto obejrzeć

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+. W 4. fazie MCU znajdują się również seriale takie jak Loki i Wanda Vision.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?