Falcon & Winter Soldier – odwołano zdjęcia z powodu koronawirusa!

Trwają właśnie prace nad Falcon & Winter Soldier, jednym z istotniejszych seriali wchodzących w 4. fazę MCU. Niestety, ekipę pracującą nad materiałem również dotknęło widmo epidemii.

Twórcy wraz z obsadą mieli przenieść się na tygodniowe zdjęcia w Pradze. Niestety, szalejący koronawirus skłonił ich, aby odwołać tamtejsze prace nad serialem. Wątpliwe jest, aby ta kwestia powróciła w przyszłości, więc najpewniej dojdzie do pewnych roszad, jeżeli chodzi o plany kręcenia zdjęć. Czy wpłynie to na datę premiery? Tego jeszcze nie wiemy.

Falcon & Winter Soldier

kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Zobacz również:Falcon & Winter Soldier – Nick Fury pojawi się w serialu?

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+. W 4. fazie MCU znajdują się również seriale takie jak Loki i Wanda Vision.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?