Falcon & Winter Soldier oraz WandaVision na pierwszych plakatach!

Był już oficjalny plakat Black Widow. Teraz pora na kolejne grafiki, tym razem z seriali Falcon & Winter Soldier oraz WandaVision.

Na D23 Expo zaprezentowano pierwsze plakaty komiksowych seriali MCU Falcon & Winter Soldier i WandaVision. Na pierwszym z nich widzimy główny duet bohaterów, którzy stoją ramie w ramię na tle tarczy Kapitana Ameryki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Zimowy Żołnierz grany przez Sebastiana Stana doczekał się małej zmiany i teraz ma krótkie włosy. Przypominamy, że serial zadebiutuje na platformie Disney+ już jesienią 2020 roku. Wydarzenia przedstawione w Falcon & Winter Soldier będą osadzone po filmie Avengers: Koniec gry, kiedy to Sam przyjął tarczę od Kapitana Ameryki.

Falcon & Winter Soldier poster

Fot. disneyplus Instagram

Zobacz także: Czarna Wdowa – jest oficjalny plakat!

O wiele ciekawszy wydaje się natomiast plakat do serialu WandaVision, który jest utrzymany w klimacie retro. Swoim stylem i wykonaniem nawiązuje do klimatu lat 50-60. Grafika przedstawia dwójkę tytułowych bohaterów, którzy ukazani są jako perfekcyjna i szczęśliwa amerykańska rodzina, mieszkająca gdzieś na przedmieściach małego miasteczka. Warto zwrócić uwagę, iż Vision jest tu przedstawiony w swojej ludzkiej formie. Najbardziej interesujące wydają się jednak cienie za plecami bohaterów, które nawiązują do klasycznego wyglądu bohaterów z komiksów.

Z pewnością klimat plakatu potwierdza wcześniejsze doniesienia na temat umiejscowienia akcji serialu w latach 50. XX wieku. Prawdopodobnie Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Co więcej, fabuła WandaVision będzie ściśle związana z filmem Doctor Strange in the Multiverse of Madness, a sam serial ma również tłumaczyć, dlaczego bohaterka w ogóle uzyskała taki, a nie inny pseudonim. Serial trafi na platformę Disney+ wiosną 2021 roku.

Źródło: comicbook.com/ Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?