Falcon & Winter Soldier z kolejnym przesunięciem

Już w sierpniu mieliśmy w końcu zobaczyć pierwszy serial MCU. Niestety na Falcon & Winter Soldier przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Pandemia nie odpuszcza uniwersum MCU. W związku z przesunięciami kinowych premier, seriale również musiał spotkać ten los. Na decyzję wpłynęła jednak przede wszystkim przerwa w pracy na planie. Marvel Studios nie zdołało ukończyć produkcji na czas. Falcon & Winter Soldier nie pojawi się w sierpniu na platformie Disney+. Nie wiadomo jednak na kiedy przesunięta zostanie data premiery. Na razie jedynie odwołano wcześniej podany termin.

Fot. Disney

Zobacz również: Spider-Man 3 – kiedy może być koniec zdjęć? Tom Holland odpowiada

Falcon & Winter Soldier pokaże widzom losy obu bohaterów po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Najprawdopodobniej przeciwwagą dla nich stanie się „państwowy” heros, czyli U.S. Agent. Na ekranie zobaczymy także powracającego Barona Zemo, w którego wciela się ponownie Daniel Bruhl. Znowu pojawi się również postać Sharon Carter granej przez Emily VanCamp. Serial będzie obejmował sześć odcinków.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?