Advertisement

Falcon & Winter Soldier – zabawka ukazuje nowy wygląd Sama Wilsona

Póki co – przez globalne zawirowania związane z pandemią – jeszcze trochę zaczekamy na premierę Falcon & Winter Soldier.

Póki co pojawiła się nowa zabawka z serii Hot Wheels. Na opakowaniu pojawił się nie kto inny, jak grany przez Mackiego Sam Wilson. Trzeba przyznać, że jego kostium – zapewne na czas kiedy jeszcze nie stanie się oficjalnie Kapitanem Ameryką – robi wrażenie.

Zobacz również: ANKIETA: Na który serial Marvela czekasz najbardziej?

Falcon & Winter Soldier pokaże widzom losy obu bohaterów po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Najprawdopodobniej przeciwwagą dla nich stanie się „państwowy” heros, czyli U.S. Agent. Na ekranie zobaczymy także powracającego Barona Zemo, w którego wciela się ponownie Daniel Bruhl. Znowu pojawi się również postać Sharon Carter granej przez Emily VanCamp. Serial będzie obejmował sześć odcinków.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?