Falcon & Winter Soldier – Zemo będzie współpracował z bohaterami?

Z pewnością dla wielu z nas jedną z najważniejszych informacji obejmujących Falcon & Winter Soldier był powrót granego przez Daniela Brühla Zemo.

Teraz na Instagramie ukazano kolejne zdjęcie z planu, na którym antagonista z trzeciej części Kapitana Ameryki staje ramię w ramie z dwoma tytułowymi bohaterami. Pytanie, czy jest to tymczasowy sojusz, wymuszony przez jakąś sytuację, czy Zemo dojdzie do jakiegoś rodzaju odkupienia tej postaci.

https://www.instagram.com/p/CGKTCO1lUDK/?utm_source=ig_embed

Zobacz również: WandaVision – nowe zdjęcie głównej bohaterki serialu

Falcon & Winter Soldier pokaże widzom losy obu bohaterów po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Najprawdopodobniej przeciwwagą dla nich stanie się „państwowy” heros, czyli U.S. Agent. Na ekranie zobaczymy także powracającego Barona Zemo, w którego wciela się ponownie Daniel Bruhl. Znowu pojawi się również postać Sharon Carter granej przez Emily VanCamp. Serial będzie obejmował sześć odcinków.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?