Advertisement

George R.R. Martin wypowiedział się o spin-offach Gry o Tron

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że stacja HBO oficjalnie zamówiła pierwszy spin-off Gry o Tron. Pierwotnie miało powstać 5 spin-offów serialu, ale jak informuje na swoim blogu George R.R. Martin, jeden z nich został odłożony w czasie.

Autor świata Gry o Tron obszernie skomentował na swoim blogu ostatnią decyzję związaną z zamówieniem spin-offu serialu, autorstwa Jane Goldman. Przy okazji ujawnił, że w planach na dziś są 4 spin-offy, a nie 5.

Wiecie, że na początku startowaliśmy z czterema spin-offami z ewentualnością na dojście piątego. Jeden z nich został odłożony, co jestem w stanie zrozumieć, a przy okazji inny [autorstwa Jane Goldman] dostał zielone światło. Nie oznacza to jednak, że pozostałe zostały porzucone. Trzy historie w świecie Gry o Tron, które są osadzone w różnych czasach i z różnymi bohaterami, są ciągle w rozwoju.

George R.R. Martin

Fot. nerdist.com

Zobacz również: Luke Cage trzyma własny billboard w nowym materiale promocyjnym 2. sezonu!

Etap produkcyjny pierwszego ze spin-offów jest utrzymywany w tajemnicy, ale według zapowiedzi zobaczymy go najwcześniej rok po emisji finałowego, 8. sezonu Gry o Tron, który zadebiutuje w 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?