Advertisement
Advertisementpixel

Ghost Rider i Hellstrom dostaną własne seriale!

Marvel i platforma Hulu coraz bardziej zacieśniają współpracę. Zostały ogłoszone plany na wyprodukowanie dwóch seriali aktorskich opartych na komiksach Marvela.

Pierwszym ma być Ghost Rider. Do tej roli powróci Gabriel Luna, który gra tę postać w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Luna zagra Robbiego Reyesa, a nie Johnny’ego Blaze’a, będącego najbardziej znanym Ghost Riderem. Reyes pojawił się w komiksach w 2013 roku i w odróżnieniu od swoich poprzedników nie porusza się na motorze, lecz czarnym Dodge Chargerem. W nocy zamienia się w kościotrupa z płonącą czaszką, który poluje na dusze grzeszników.

Główną dowodzącą serialu została Ingrid Escajeda. Wraz z Paulem Zbyszewskim (Agenci T.A.R.C.Z.Y.) i Jephem Loebem (szef telewizyjnego oddziału Marvela) będzie też showrunnerką całości.

Ghost Rider

Fot. Marvel Comics

Zobacz również: Gra o tron – zobaczcie zdjęcia promujące czwarty epizod 8. sezonu!

Drugim zamówionym serialem jest Helstrom, Głównymi bohaterami są Daimon i Aina, rodzeństwo, których ojciec jest seryjnym mordercą. Obaj bohaterowie debiutowali w komiksach z serii  Ghost Rider. Daimon Hellstrom i jego siostra Satana byli w nich dziećmi Szatana i zwykłej kobiety. Siostra zaakceptowała swoje mroczne moce, natomiast Daimon walczy o zachowanie ludzkiego pierwiastka swojego życia. Rodzeństwo korzysta z czarnej magii i potrafią kontrolować ogień.

Za ten serial będą w całości odpowiadać Paul Zbyszewski i Jeph Loeb. Akcja obydwu tych seriali będzie się dziać w tym samym świecie.

Źródło: The Hollywood Reporter/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?