Góra, Która Jeździ z Gry o tron z rekordem świata w martwym ciągu!

Z pewnością po obejrzeniu Gry o tron niełatwo zapomnieć o Hafthorze Bjornssonie, znanym szerzej jako Gregor „Góra” Clegane. Gigant z Islandii może nie idzie za ciosem, występując w kolejnych wielkich produkcjach niczym Dave Bautista, ale też ma co robić.

Teraz na przykład odniósł wielki triumf w macierzystej dyscyplinie, czyli podnoszeniu ciężarów. Doszło do tego w Thors Power Gym, co zresztą zostało udostępnione na Instagramie Bjornssona.

View this post on Instagram

I have no words. What an amazing day, one I will remember for the rest of my life. I said I was coming for it and once I set my mind on something I’m a dog with a bone. Want to give a huge shoutout to my family, friends, coaches, fans, sponsors and haters, all of whom helped this lift be possible. If you want to show some extra support head over to my YouTube, hit subscribe and check out my latest video where you can see some behind the scenes! Thank you all for your support! Support a family business – hafthorbjornsson.com . @roguefitness @reignbodyfuel @revive_md @transparentlabs @sbdapparel @kindafitkindafat_apparel @freezesleeve @coresportsworld @worldsultimatestrongman @australianstrengthcoach @stanefferding @theverticaldiet @andrireyr @stefansolvi @runarhrodi @kelc33

A post shared by Hafþór Júlíus Björnsson (@thorbjornsson) on

Zobacz również: Kosmiczny mecz 2 – tytuł sequela ujawniony w logo!

Góra, Która Jeździ z Gry o tron zdołał podźwignąć 501 kg, przebijając tym samym o 1 kilogram Eddiego Hala, który ustanowił swój rekord w 2016 roku. Gratulujemy!

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Gra o tron

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?