Gra o tron – George R.R. Martin opowiada o jego podejściu do pisania na tle kolejnych sezonów serialu

Kontrowersje związane z kolejnymi wątkami Gry o tron należą ostatnio do tematów numer jeden wśród widzów. Rozczarowanie finałowymi wątkami serialu ponownie wrzuciło na pierwszy plan pytania o to, czy jeśli George R.R. Martin skończy swoje powieści, będą one zbieżne z materiałem showrunnerów.

Poniższe wideo może nieco uspokoić tych, którym 8. sezon nie podszedł. Martin bowiem mówi m.in. wiele o tym, że ma znacznie mniejsze tempo pisania od Benioffa i Weissa oraz że nigdy nie pisał niczego pod kątem zastanawiania się, w jaki sposób będzie to wyglądało na ekranie. Padło również kilka słów o postaci Tyriona Lannistera, która w literackim pierwowzorze wygląda zdecydowanie gorzej.

Zobacz również: Twórcy Gry o tron zajmą się kolejnymi trzema filmami z uniwersum Gwiezdnych Wojen!

Finałowy sezon Gry o Tron, który zadebiutował w Polsce 15 kwietnia, liczyć będzie 6 odcinków, które pojawiać się będą co tydzień na antenie HBO.  Premiery odbywają się w poniedziałki o godzinie 3:00 w nocy oraz o 20:10. Wszystkie poprzednie sezony dostępne są na platformie HBO GO.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?