AdvertisementGra o tron – na San Diego Comic Con zabraknie Benioffa i Weissa

Choć czołowy serial stacji HBO już dobiegł końca, ekipie wciąż przyjdzie się jeszcze pożegnać z fanami na najbliższym Comic Conie. Odbędzie się to jednak bez showrunnerów.

Na evencie Gra o tron wciąż będzie reprezentowana przez wiele swoich gwiazd. Pojawią się Jacob Anderson, John Bradley, Nikolaj Coster-Waldau, Liam Cunningham, Conleth Hill, Maisie Williams i Isaac Hempstead Wright. David Benioff i D.B. Weiss nie dostrą na San Diego Comic Con przez wzgląd na konflikt harmonogramów.

Gra o tron

kadr z filmu Gra o tron

Zobacz również: Warhammer 40,000 – powstaje serial bazujący na kultowym uniwersum!

Tymczasem już 8 grudnia pojawić się ma w wydaniu Blu-ray obejmujące całą sagę – Game of Thrones: The Complete Collection. Będzie to ogromne kolekcjonerskie wydanie i znajdziemy tam oczywiście nie tylko wszystkie odcinki serialu Gra o tron, ale również wiele zakulisowych materiałów.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?