Gra o tron – oto alternatywny wygląd Nocnego Króla

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych momentów związanych z finałem najpopularniejszego serialu świata było to, jak ostatecznie skończył w założeniach główny antagonista serii.

Teraz możemy zobaczyć nieco inny wygląd Nocnego Króla. Dzięki Variety, które opublikowało zdjęcie z albumu The Art of Game of Thrones, widzimy przywódcę Innych w bardziej majestatycznym wydaniu od tego, które widzieliśmy ostatecznie w Grze o tron. Czy wiązał się z tym również alternatywny scenariusz? Ciężko powiedzieć.

gra o tron

Fot. Vanity Fait/HBO

Zobacz również: Andy Serkis w trakcie rozmów do roli Alfreda w nowym Batmanie!

Tymczasem już 8 grudnia pojawić się ma w wydaniu Blu-ray obejmujące całą sagę – Game of Thrones: The Complete Collection. Będzie to ogromne kolekcjonerskie wydanie i znajdziemy tam oczywiście nie tylko wszystkie odcinki serialu Gra o tron, ale również wiele zakulisowych materiałów.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Vanity Fait/HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?