Advertisement
Advertisementpixel

Gra o Tron – ta piosenka przewiduje fabułę? Teledysk i omówienie nowego odcinka!

Jesteśmy po drugim epizodzie finałowego sezonu Gry o Tron. W oczekiwaniu na następny odcinek możemy obejrzeć specjalny materiał omawiający 2. epizod, oraz zobaczyć teledysk do piosenki Jenny of Oldstones, której słowa mocno nawiązują do aktualnych wydarzeń z serialu.

Poniższe wideo zawiera wiele zakulisowych wypowiedzi obsady i ekipy, która opisuje pracę na planie przy tworzeniu epizodu.

Poniżej prezentujemy teledysk do piosenki Jenny of Oldstones w wykonaniu Florence i The Machine, którą w najnowszym odcinku śpiewał Podrick. Wsłuchując się w jej słowa zrozumiecie, że nie zabrzmiała ona przypadkowo!

Omawiana pieśń jest jedną z ballad przedstawiających historie rodów Westeros, opowiada ona o pewniej kobiecie – Jenny z Oldstones. W historii Siedmiu Królestw odegrała ona dość istotną rolę – to dla niej bowiem książę Duncan Targaryen zrezygnował z korony i zerwał wcześniejsze przysięgi. Czy tak samo postąpi też Jon Snow?

Zobacz również: Gra o Tron – dialog ujawnił los postaci, w którą wcielił się Ed Sheeran

Finałowy sezon Gry o Tron, który zadebiutował w Polsce 15 kwietnia, liczyć będzie 6 odcinków, które pojawiać się będą co tydzień na antenie HBO.  Premiery odbywają się w poniedziałki o godzinie 3:00 w nocy oraz o 20:10. Wszystkie poprzednie sezony dostępne są na platformie HBO GO.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?