Advertisement
Advertisementpixel

Gra o Tron – wielka bitwa już w trzecim odcinku finałowego sezonu?!

Jak dobrze wiemy, w ostatnim sezonie Gry o Tron ma dojść do potężnego starcia, które zmieni obliczę Westeros. Okazuje się, że dojdzie do niego już na półmetku finałowej serii!

Zdjęcia wielkiej bitwy trwały aż 55 nocy i jak powiedział kiedyś odtwórca Tyriona Lannistera, Peter Dinklage, Bitwa Bękartów z szóstego sezonu, to przy niej park rozrywki. W najnowszym wywiadzie, grający Nocnego Króla powiedział dodatkowo, kiedy przyjdzie nam zobaczyć tę epicką walkę

W trzecim epizodzie zobaczycie bitwę, którą twórcy serialu uważają za historyczny moment w dziejach telewizji. Prawie cały odcinek będzie jej poświęcony i zajmie ona około godzinę czasu ekranowego.

Premiera ostatnich odcinków Gry o Tron z pewnością jest jednym z najważniejszych popkulturowych wydarzeń 2019 roku. Coraz to nowsze wieści zza kulis konsekwentnie nakręcają hype na wielki finał. Przypominamy, że nowe odcinki pojawią się na HBO już w kwietniu!

Źródło: heroichollywood. com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?