Gra o tron – znamy datę premiery spin-offu

Być może Gra o tron się skończyła, ale HBO nie zamierza opuszczać Westeros. Teraz wiemy już kiedy będziemy mogli do niego powrócić.

Nowe informacje udało się zdobyć portalowi Variety podczas rozmowy z Casey Bloysem z HBO. Według niego, spin-off House of the Dragon pojawi się na platformie najprawdopodobniej dopiero w 2022 roku. To jednak nadal bardzo ogólna data ze względu na stan w jakim aktualnie jest projekt. Na razie jest on w fazie planowania i poczekamy jeszcze trochę zanim produkcja naprawdę ruszy do przodu. Pewne jest jednak, że Gra o tron w pewnej formie jeszcze zagości na naszych ekranach.

Fot. HBO

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie z miliardem dolarów

House of the Dragon będzie serialową adaptacją książki Ogień i krew autorstwa George’a R.R. Martina. Jest to prequel głównego cyklu Pieśni lodu i ognia. Dzięki niemu cofniemy się w czasie o 300 lat do momentu, w którym Targaryenowie dopiero podbili Westeros i przy pomocy smoków rządzą całym kontynentem. Książka porusza również tematy zagłady Valyrii oraz próby podbicia Dorne. Szykuje się, więc coś co bardziej zbliży się do tzw. high fantasy niż wszystko co dotychczas widzieliśmy w Grze o tron.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?