Gwiazda The Florida Project dołącza do obsady serialu produkowanego przez Apple

Brooklynn Prince to młoda aktorka urodzona w 2010 roku. Międzynarodową sławę przyniosła jej główna rola w urzekającym filmie The Florida Project. Dziewczynka wystąpi teraz w serialu produkcji Apple.

Jako Monee w The Florida Project zdobyła serca wielu fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Brooklynn Prince może teraz przebierać w ofertach filmowych i serialowych. Aktorka dołączyła do jeszcze niezatytułowanej produkcji Apple, która inspirowany jest życiem  Hilde Lysiak. 10 – odcinkowy serial przedstawi historię 11 – letniej Hilde, która przenosi się z Brooklynu do niewielkiego miasteczka nad jeziorem. Ogromna ciekawość prowadzi ją do pewnej tajemniczej zagadki. Jej rozwiązanie jest skrzętnie ukrywane, nawet przez ojca bohaterki. Jest to prawdziwa historia Lysiak, która jako 11 – latka ujawniła morderstwo w rodzinnym mieście Selinsgrove w stanie Pensylwania. Kontrowersją był młody wiek reporterki, która relacjonowała tak brutalną zbrodnię.

Fot: kadr z filmu The Florida Project

Zobacz również: Willem Dafoe poprowadzi psi zaprzęg dla Disneya

Reżyserią zajął się Jon M. Chu. Serial produkowany jest również przez Anonymous Content  i jest tworzony przez Dana Fox  i Dara Resnik. Produkcja zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłym roku. Rok 2019 dla Brooklynn Prince może okazać się bardzo szczęśliwy. Aktorka pojawi się w horrorze The Turning, animacji The Angry Birds Movie 2, i produkcji Disneya The One and Only Ivan.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu The Florida Project

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?