Hasbro udostępniło kalendarz najnowszych premier Marvela! Data wyjścia Hawkeye’a potwierdzona!

Kolejne produkcje kreujące dalszy ciąg Marvel Cinematic Universe rozciągają się już nawet na świat telewizji. I choć co jakiś czas pojawiają się pewne problemy, wygląda na to, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Hawkeye, na ten przykład, mógł się spotkać z powikłaniami, których przyczyną miały być spory odgrywającego tytułową rolę Jeremy’ego Rennera ze studiem Marvela. Wygląda jednak na to, że wszystko będzie w porządku. Przy okazji New York Toy Fair 2020 Hasbro przedstawiło bowiem kalendarz przedstawiający daty premier na obecny i przyszły rok.

hawkeye

Fot. Hasbro

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Jak ogłoszono na San Diego Comic Con – a niejako potwierdzono teraz – Hawkeye wyjdzie jesienią 2021 roku. Na razie wiadomo, że rdzeniem fabuły ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – chodzi o komiksową Kate Bishop. Do swojej roli powróci oczywiście Jereemy Renner.

Powyższa produkcja to oczywiście czubek góry lodowej. Pojawi się przecież chociażby solowy serial przedstawiający przygody Zimowego Żołnierza oraz Falcona – czyli naznaczonego przez samego Steve’a Rogersa nowego Kapitana Amerykę – oraz produkcja o Scarlet Witch i Visionie. Co więcej, tego lata ogłoszono również powstanie Moon Knighta czy She-Hulk.

Moon Knight to drugi serial na Disney+, który został zapowiedziany na D23. Bohaterem jest Marc Spector – były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Chonsu. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przywdziewa kostium tytułowego Moon Knighta, który nie jest jedynym alter-ego Spectora. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Postać ta często przez swoją brutalność porównywana jest do Batmana.

Jennifer Walters, znana jako She-Hulk, jest odnoszącą sukcesy prawniczką oraz kuzynką Bannera. Nie ujawniono, czy w MCU też tak będzie. W komiksach bohaterka uległa poważnemu wypadkowi, a Bruce, aby uratować jej życie, postanowił przeprowadzić transfuzję własnej krwi. Na skutek tego Jennifer zamieniła się w żeńską wersję Hulka, jednak po przemianie zachowała swoją inteligencję oraz osobowość.

Oba seriale powinny się ukazać jeszcze przed 2022 rokiem, zatem mogą nawet „sąsiadować” w Hawkeye’em.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?