HBO wyprodukuje całą serię Watchmen Damona Lindelofa

Portal The Hollywood Reporter poinformował, że stacja HBO zajmie się wyprodukowaniem całej serii Watchmen Damona Lindelofa.

Premiera serialu Watchmen Damona Lindelofa została zaplanowana na 2019 rok. W liście do fanów, twórca określił swój projekt jako połączenie oryginalnej historii komiksowej z własną wizją. Mamy w niej ujrzeć całkowicie nowe twarze wprowadzone do uniwersum. Stacja HBO opublikowała nawet krótką zapowiedź serii z podpisem: „Nic się nigdy nie konczy”, a także wprowadziła jej zarys fabularny:

Akcja osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości, gdzie bohaterowie traktowani są jako przestępcy. Watchmen czerpie z nostalgii za niesamowitą powieścią graficzną, jednocześnie wytyczając nowe ścieżki.

 

Zobacz również: Nowe zdjęcia z planu serialu WatchmenW obsadzie serialu Watchmen Damona Lindelofa pojawią się m.in.: Yahya Abdul-Mateena II (Aquaman, Opowieść podręcznej), Sara Vickers (Endeavour, Alienista, The Crown), Regina King (Pozostawieni), Don Johnson (Django), Louis Gossett Jr. (Hap i Leonard) i Tim Blake Nelson (Colossal). Ponadto wystąpią też: Adelaide Clemens (Rectify), Andrew Howard (Bates Motel), Frances Fisher (Masters of Sex), Jacob Ming-Trent (Biała sława) i Tom Mison (Jeździec bez głowy). Nie wiadomo niestety nic na temat roli poszczególnych osób w Watchmenach.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe HBO

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?