Advertisement

House of Cards – Claire trzęsie Ameryką w kolejnym zwiastunie 6. sezonu!

Do sieci trafił właśnie kolejny zwiastun 6. sezonu produkcji Netfliksa – House of Cards! Premiera ostatnich ośmiu odcinków serialu zaplanowana jest na 2 listopada 2018 roku.

W nowym zwiastunie po raz kolejny możemy przyjrzeć się rządom Claire Underwood, która wstąpi na fotel prezydenta USA po prawdopodobnej śmierci męża, Franka Underwooda. Czy w swoich poczynaniach przebije swojego poprzednika? Przekonamy się za kilka tygodni!

Będzie to ostatnia odsłona przygód amerykańskich polityków. Przypomnijmy, że House of Cards jest jedną z najbardziej utytułowanych produkcji Netflixa. W 2013 roku hit Netflixa stał się pierwszym oryginalnem serialem internetowym, który nominowano do nagrody Primetime Emmy Awards w najważniejszych kategoriach. Serial otrzymał do tej pory 53 nominacje i 7 nagród Emmy – w tym pierwszą w historii nagrodę w głównej kategorii dla serwisu streamingowego dla Davida Finchera za „Wybitną reżyserię serialu dramatycznego”.

Produkcja zdobyła także 2 Złote Globy i 6 nominacji. Pośród licznych wyróżnień znajdują się także: 11 nominacji i 2 nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych, nagroda Amerykańskiego Instytutu Filmowego, 4 nominacje  i jedna Nagroda Gildii Amerykańskich Scenarzystów, 2 nominacje do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, 4 nominacje do Nagrody Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych, 2 nominacje do Nagrody Amerykańskiej Gildii Reżyserów Filmowych i Nagroda Peabody’ego.

Poprzednie 5. sezonów obejrzeć można na Netflixie.

Źródło: Informacja prasowa/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?