Hunters – Al Pacino łowcą nazistów w zapowiedzi serialu!

Wybitny aktor powrócił w glorii chwały w Irlandczyku, ale zdecydowanie nie było to jego ostatnie słowo. Już w przyszłym roku będziemy mogli go oglądać go na platformie streamingowej Amazona w bardzo ciekawie zapowiadającej się produkcji.

Hunters otrzymało tym razem o wiele bardziej rozbudowany materiał. Poprzednio udostępniony spot produkcji stanowił zaledwie swojego rodzaju wstępne rozeznanie. Narratorem jest sam Al Pacino, którego monolog towarzyszy wydarzeniom przedstawionym na wideo. Jego przesłanie związane jest z nawoływaniem do braku zobojętnienia, które prowadzi do rozprzestrzeniania się zła. Tak sędziwy łowca nazistowskich bojowników uzasadnia walkę za wszelką cenę z wrogiem, który po latach chce spopularyzować ponownie dawne zwyczaje.

Jak widać, Jordan Peele nie zmienił swoich zainteresowania i kolejne jego dzieło kręci się wokół kwestii rasowych. Jednak nie wygląda na to, by serial Amazona zahaczał o surrealistyczne elementy, tak jak to miało miejsce w Uciekaj! czy To my. Choć zatem będzie to najprawdopodobniej najbardziej „normalna” z ostatnich projektów tego niezwykle utalentowanego reżysera, i tak można liczyć na to, że twórca utrzyma dotychczasowy poziom.

Zobacz również: Hunters – Al Pacino na tropie nazistów w spocie serialu Amazona

Akcja Hunters rozgrywa się w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku i opowiada o grupie osób polujących na nazistowskich urzędników, którzy planują stworzenie czwartej Rzeszy. Łowcy wyruszą na krwawą wyprawę, aby postawić nazistów przed sądem i udaremnić ich nowe ludobójcze plany. Za sterami produkcji stoi zdobywca nagrody Oscara, mianowicie Jordan Peele (Get Out). Serial został wyprodukowany przez Monkeypaw Productions Peele’a oraz Sonar Entertainment. Producentami wykonawczymi oraz showrunnerami są Weil i Nikki Toscano, ząś Alfonso Gomez-Rejon (American Horror Story) jest reżyserem pilota.

W obsadzie znajdują się m.in. Logan Lerman, Jerrika Hinton, Josh Radnor, Kate Mulvany, Tiffany Boone, Greg Austin, Louis Ozawa Changchien, Carol Kane, Saul Rubinek, Dylan Baker i Lena Olin.

Hunters zadebiutuje w 2020 roku na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Amazon

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?