I Am the Night – zwiastun miniserialu od Patty Jenkins

Patty Jenkins, która w swoim filmowym CV ma taki hit jak Wonder Woman, stworzyła interesującą produkcję inspirowaną prawdziwą historią.

I Am the Night to kolejny serial w dorobku Patty Jenkins. Opowie historię na faktach bohaterki imieniem Fauna, która dowie się, że została oddana tuż po urodzeniu. Fauna zaczyna podążać szlakiem swojej przeszłości, który prowadzi ją do niesławnego hollywoodzkiego ginekologa, doktora George’a Hodela, zaangażowanego w ukryte i mroczne życie Hollywood.

Zobacz również: Killjoys – teaser 4. sezonu!

Premiera miniserialu już na TNT w styczniu 2019 roku. I Am the Night produkowany jest m.in. przez Michaela Sugara, który pracował nad Spotlight i 13 powodów. W obsadzie serialu Jenkins znajdują się India Eisley, Jay Paulson, Jefferson Mays, Chris Pine, Yul Vazquez, Justin Cornwell, Dylan Smith i Leland Orser. Scenariuszem zajęli się Sam Sheridan i Monica Beletsky

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: TV Insider

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?