Insatiable – Zemsta będzie słodka. Zapowiedź nowego serialu Netflixa

Netflix zaprezentował pierwszy teaser swojego nowego serialu pt. Insatiable. Ta czarna komedia, która będzie liczyć 12 odcinków w pierwszym sezonie, zadebiutuje na platformie 10 sierpnia. Materiał znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Ghul – zwiastun indyjskiego serialu od Netflixa

Opis serialu: Przez lata Patty była ignorowana, napastowana i niedoceniana przez kolegów ze szkoły, głównie przez jej wagę. Teraz jednak, gdy dziewczyna stała się szczupła, jedynym jej pragnieniem i celem staje się zemsta na osobach, które się nad nią znęcały. Bob Armstrong, skompromitowany prawnik, którego pasją jest trenowanie kandydatek w konkursie piękności, widzi w Patty potencjał i bierze ją pod swoje skrzydła. Wpierw jako klientkę, a później jako uczestniczkę w konkursie na miss piękności. Niestety Bob i jego żona Coralee nie zdają sobie sprawy, jak daleko Patty jest w stanie posunąć się, aby osiągnąć swoją upragnioną zemstę.

Obsada: Debby Ryan, Dallas Roberts, Alyssa Milano, Christopher Gorham, Erinn Westbrook, Michael Provost, Kimmy Shields, Irene Choi, Sarah Colonna.

Twórczynią produkcji jest Lauren Guiss, producentka Dextera.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?