Iron Fist – Finn Jones o skasowaniu serialu

Iron Fist był pierwszą produkcją superhero Netfliksa, która została skasowana. Choć serial zaliczył mocny falstart, wielu fanom szkoda było kompletnego pozbycia się solowych historii Danny’ego Randa. Jednak nie tylko oni czują się rozczarowani.

Odgrywający tytułową rolę Finn Jones wyraził swój żal, że już więcej nie odegra swojej postaci – przynajmniej w takiej formule. Już wcześniej wydawał oświadczenie, jednak tym razem w sposób bardziej otwarty stwierdził, że odczuwa pewien niedosyt, jakby coś było nieskończonego w tym aspekcie.

Zobacz również:  To: Rozdział 2 – reżyser ogłasza zakończenie zdjęć!

W obsadzie serialu znalazły się następujące gwiazdy: Finn Jones – Danny Rand, Jessica Henwick – Colleen Wing, Simone Missick – Misty Knight, Tom Pelphrey – Ward Meachum, Jessica Stroup – Joy Meachum, Sacha Dhawan – Davos i Alice Eve – Typhoid Mary.

Sezonie drugim seriali koncentrującego się na przygodach tytułowego herosa, widzowie mieli okazję po raz kolejny zobaczyć swoich ulubieńców w roli obrońców dzielnicy Chinatown zlokalizowanej w Nowym Jorku. Śmierć, akcja oraz niespodzianki kryły się dosłownie za każdym rogiem.

Drugi sezon serialu Iron Fist zadebiutował na platformie streamingowej Netflix 7 września 2018 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Iron Fist

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?