J. K. Simmons i Betty Gilpin w obsadzie thrillera Ghost Draft

J. K. Simmons, aktor znany z Whiplash i Spider-Mana jest w trakcie rozmów na temat dołączenia do obsady filmu Ghost Draft. Do roli w produkcji przymierza się również Betty Gilpin, którą mogliśmy obserwować na ekranie w GLOW. Będzie to thriller z motywami podróży w czasie.

Simmons i Gilpin są kolejnymi aktorami o jakich wiemy, że najprawdopodobniej pojawią się w filmie. W obsadzie jest już Chris Pratt, który będzie odgrywał głównego bohatera historii. Ghost Draft przedstawi wizję przyszłości, w której ludzkość przegrywa wojnę z wrogimi obcymi. Aby odwrócić losy bitew, naukowcy przenoszą do swojego świata żołnierzy z przeszłości. J. K. Simmons najprawdopodobniej zagra ojca bohatera granego przez Pratta.

Scenariusz napiszą Zach Dean i Bill Dubuque. Drugi z wymienionych jest szerzej znany jako twórca serialu Ozark, który zebrał pochlebne recenzje i opinie widzów. Producentami filmu są David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Jules Daly, Adam Kolbrenner i David Goyer.

Fot. kadr z serialu Odpowiednik

Zobacz również: Michael Rooker w obsadzie Szybkich i Wściekłych 9!

Dla Simmonsa to kolejny w ostatnim czasie kontakt z science-fiction, ponieważ amerykański aktor gra również w serialu Odpowiednik, który można oglądać na HBO. W produkcji, Simmons wciela się w agenta ONZ, który odkrywa, że na świecie istnieje portal do równoległego wymiaru, a między oboma światami toczy się zimna wojna. Główny bohater wpada w środek starcia szpiegów, gdy spotyka swój odpowiednik z drugiej ziemi.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. Jordan Strauss

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?