Jak odpowiadać na kłopotliwe pytania rodziny w trakcie świąt? Netflix podpowiada!

Już jutro Wigilia. Rodzinne spotkanie to doskonała okazja dla wszystkich babć, ciotek i wujków, aby wypytać się o nasze prywatne i zawodowe życie. Netflix przygotował zabawny spot sugerujący nasze odpowiedzi.

Steve ze Stranger Things, Joey z Przyjaciół, Jughead z Riverdale i inni odpowiadają na pytania typu: Czy spróbowaliście już kompotu i co będziecie mieć po tych studiach. Zabawny filmik platformy Netflix zawiera sceny z najpopularniejszych seriali znajdujących się w ofercie. Zobaczcie go poniżej!

Zobacz również: Stranger Things – znamy tytuły odcinków 3. sezonu!

A co obejrzeć w te święta? Jeżeli telewizyjna oferta Wam nie starcza, warto wybrać się na Netflixa. Znajdziemy tam m.in. pierwszy polski serial produkowany przez platformę. 1983 opowiada o alternatywnej historii Polski, w której komunizm nie upadł, a główni bohaterowie odkrywają interesującą intrygę.

Platforma przygotowała także ofertę typowo świąteczną. Zamiana z księżniczką ponownie wraca do dobrze nam znanego motywu zamiany miejsc. W produkcji czuć świąteczny klimat, który w tych najbliższych dniach powinien towarzyszyć każdemu.

Już 31 grudnia każdy z nas będzie mógł wziąć udział w wymarzonej zabawie sylwestrowej. Nie szalejcie jednak za bardzo, ponieważ już w Nowy Rok na Netflixie pojawi się 3. sezon popularnego serialu Seria Niefortunnych Zdarzeń. Hrabia Olaf ponownie postanowi zrobić wszystko, aby zdobyć spadek należący do trójki sierot.

Źródło: YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?