Jeph Loeb liczy na realizację 3. sezonu Punishera

Producent filmowy Jeph Loeb, który odpowiada za seriale Marvela, chciałby aby powstał 3. sezon Punishera. Ostateczna decyzja nie należy jednak tylko do niego. Co na to Netflix?

W roku 2018 fani seriali Marvela mogli poczuć się jakby dostali cios prosto w twarz. Ulubione produkcje widzów takie jak Daredevil i Luke Cage zostały skasowane i nie zapowiada się aby doczekały się kolejnych sezonów. Losy seriali Punisher (właśnie zadebiutował na platformie Netflixa 2. sezon) i Jessica Jones są jeszcze nieznane, więc jest jeszcze szansa.

Zobacz również: Ghostbusters 3 – Reitman, wiesz do kogo dzwonić, czyż nie? Stara gwardia gotowa powrócić w nowej odsłonie!

Jeph Loeb zdradził niedawno w wywiadzie dla Entertainment Weekly, że mają pomysły na 3. sezon i są gotowi do współpracy.

Jest zadowolony z tego, jak wygląda 2. sezon i przekonuje, że twórcy seriali wcale nie lubią, kiedy ich produkcje zostają anulowane. Nie chciałbym, aby taki los spotkał Punishera.

Chcielibyście zobaczyć 3. sezon człowieka siejącego karę i sprawiedliwość? Jak myślicie jakie będą jego losy? Niestety na te pytanie musimy jeszcze poczekać i z niecierpliwością wypatrywać zielonego światła od Netflixa.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Punisher

 

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?